Wyniki naszego Klienta

Case study

Działania SEO i Google Ads

Przedstawiamy wyniki naszych działań dla restauracji “TAM Gdzie Zawsze” w Sopocie. Współpracujemy już kilka lat wdrażając skuteczne kampanie marketingowe oraz pozycjonowanie SEO. W przypadku pozycjonowania lokalu gastronomicznego, zdecydowaliśmy się na używanie fraz lokalnych, które pozwoliły skutecznie dotrzeć do odbiorcy. 

Działania Google Ads
Reklamy
Działania SEO - pozycjonowanie
Wyszukiwania
Case study

Statystyki SEO i wyniki Google Ads
"TAM Gdzie Zawsze" Sopot

413.000 wyszukiwań w kwartał

Wyniki wyszukiwania

Powyżej można dostrzec jak wyglądały wyniki wyszukiwania lokalu “TAM Gdzie Zawsze” w ciągu zaledwie jednego kwartału. Znakomita większość wyszukiwań to “odkrywanie” przez Klientów, którzy wyszukują restauracji nie znając wcześniej jej nazwy.

klienci z google maps

"Wyznacz trasę" dzięki Google Maps

Działania lokalne pozwoliły uzyskać zamierzone efekty i trafić do Klientów, którzy zamieszkują konkretny obszar województwa pomorskiego – Gdynia, Sopot, Gdańsk.

Optymalizacja sezonowa

Zwiększony budżet sezonowo

Jeśli Twój biznes jest nastawiony na dodatkowy przychód w sezonie np. letnim, warto zwiększyć budżet na działania Ads, tak aby łatwiej dotrzeć do potencjalnego Klienta.

250.000 wyświetleń zdjęcia

Wizytówka Google

To jeden ze sposobów dotarcia do Klienta. Na powyższym obrazie widzimy wygenerowaną oglądalność zdjęć umieszczonych w wizytówce. Zdjęcia TOP3 mają kolejno 250tys, 238tys i 107tys wyświetleń!

Sukces!

Rekord wykonanych telefonów w tygodniu

Dzięki naszym działaniom SEO i Ads, w ciągu jednego tygodnia do firmy wykonano rekordowo ponad 130 połączeń! 

Powyżej widać, w które dni najchętniej dzwonili Klienci. Ze względu na restauracyjny charakter firmy, najwięcej połączeń było w piątki, soboty i niedziele.

Ilość połączeń w miesiącu

Przykładowy wykres wykonanych połączeń

Średniomiesięcznie do firmy wykonywanych jest 300-350 połączeń, które są wynikiem działań w wyszukiwarce Google. 

Każde połączenie do potencjalna sprzedaż.

713.000 wyświetleń w kwartał

Wyświetlenia w wyszukiwarce

713.000 razy strona oraz wizytówka “TAM Gdzie Zawsze” wyświetliła się osobom poszukującym np. restauracji w okresie zaledwie 3 miesięcy. Wyświetlenie oczywiście nie oznacza wejścia na stronę, jednak przy tak ogromnej liczbie wyszukiwań, szansa na odwiedziny strony jest bardzo wysoka.

OPinie Gości

To co przyciąga uwagę

My spowodujemy, że Klient trafi na stronę i wizytówkę, ale to po Twojej stronie będzie zdobywanie jak najlepszych ocen, które tylko przypieczętują efekt naszej pracy.

Efekt Lejka

Długofalowa praca

Dzięki długiej pracy nad słowami kluczowymi, nasze wyniki wyszukiwań są bardzo precyzyjne i Klienci trafiają na naszą stronę dzięki pożądanym frazom. 

Osiągnięcie takiej precyzji przy wyszukiwanych frazach kierunkujących do naszej strony internetowej to wiele miesięcy pracy.

Esseo

My wiemy, że to wygląda bardzo dobrze 🙂

Napisz do nas a otrzymasz wstępny, darmowy audyt SEO, dzięki któremu dowiesz się jakie działania jesteśmy w stanie zrobić dla Twojej strony internetowej.
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue
Follow us