pozostańmy w kontakcie

Agencja Marketingowa ESSEO Gdynia

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta – zapraszamy do kontaktu!

Zwykle na wszystkie wiadomości odpowiadamy w czasie nie przekraczającym 24h. 

Masz pytanie?
Oto kilka z najczęściej zadawanych

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Współpracę zaczynamy od wywiadu o Twoim biznesie. Musimy poznać Twoją firmę tj. czym się zajmuje, jaki sprzedaje produkt/usługę, jakie ma plany na przyszły rozwój. Oprócz tego przeprowadzamy audyt Twojej strony internetowej, aby poznać jej silne i słabe strony pod kątem podjęcia współpracy SEO i SEM.

Wszystko zależy od tego, czym się zajmuje Twoje firma. Należy pamiętać, że najskuteczniejsza forma pozycjonowania zamyka się w kilku – kilkunastu frazach kluczowych. Szczególnie w przypadku nowego, startującego biznesu, rekomendujemy strategię “małych kroków”.

Jest kilka zależnych, które wpływają bezpośrednio na cenę:

  • Ilość fraz kluczowych,
  • Konkurencja w branży
  • Aktualna pozycja strony
  • Zakres prac pozycjonerskich
  • Długość współpracy

Gwarancji osiągnięcia pierwszej strony we wcześniej ustalonym czasie nie ma nigdy. Nasze działania ściśle dążą do uzyskania tego wyniku, ale nie można z góry zakładać, że osiągniemy to w kilka tygodni, czy miesięcy. Działania SEO to przy aktualnej konkurencji proces długofalowy.

Pamiętajcie, że jeśli jakakolwiek Agencja SEO gwarantuje Wam wynik pierwszej strony i to w krótkim czasie – prawdopodobnie chce Was naciągnąć na pieniądze.

W zależności od branży, konkurencji i fraz kluczowych, pierwsze widoczne efekty najczęściej widzimy w okresie około 3 miesięcy od podjęcia współpracy.

Niestety nie. Działania SEO to ciągła praca nad optymalizacją strony internetowej i jej pozycji w wynikach wyszukiwania. Ze względu na silną konkurencję w internecie, działania muszą być kontynuowane nieprzerwanie.

Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue
Follow us