poznaj nas lepiej

Nie ma na co czekać!

Jesteśmy agencją specjalizującą się w Digital Marketingu.

Nasz Zespół pracuje dla Was w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym.

Stawiamy na kompleksową obsługę naszych Klientów oraz budowanie spójnego przekazu we wszystkich kanałach marketingowych.

Przez lata wyspecjalizowaliśmy się w SEO oraz Performance Marketingu (Google Ads, FB & Insta Ads, LinkedIn Ads). Dodatkowo dla naszych Klientów:

– Aktywnie prowadzimy kanały Social Media (Facebook, Instagram, LinkedIn),

– Tworzymy nowoczesne strony biznesowe i sklepy internetowe,

– Programujemy aplikacje webowe,

– Wdrażamy systemy do zarządzania pracą i zadaniami w firmie – ASANA

 

poznaj nas lepiej

Z pasją pomagamy osiągać Twoje cele

ESSEO to agencja marketingowa (performance marketing), która powstała kilka lat temu z przypadkowego zlecenia. 

Tak przysłowiowe “dodatkowe zajęcie” zmieniło się na przestrzeni wielu lat w profesjonalną usługę. Jesteśmy agencją z certyfikacją Google i zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych SEO oraz marketingiem internetowym (głównie w wyszukiwarkach internetowych) SEM. Nasz zespół obsługuje Klientów kompleksowo. Jesteśmy gotowi stworzyć Twoją stronę internetową, zająć się jej optymalizacją dla wyszukiwarek internetowych, a także poprowadzić media społecznościowe takie jak Facebook, Instagram i LinkedIn.

Cały czas dążymy do doskonalenia naszych umiejętności. 

Dzięki corocznej certyfikacji Google jesteśmy w stanie zagwarantować wiedzę z optymalizacji reklam w sieci wyszukiwania na najwyższym poziomie. Wiemy jak ważnym elementem współpracy jest zapewnienie naszych Klientów o tym, że współpraca z ESSEO jest partnerem godym zaufania. 

Wraz z naszym zespołem Specjalistów tworzymy Agencję, która ma w sposób kompleksowy obsługiwać Klientów i odpowiadać na ich potrzeby związane z marketingiem internetowym.

Pomimo, iż naszym głównym zajęciem jest pozycjonowanie stron internetowych, SEO oraz kampanie Google Ads, świadczymy też usługi, które uzupełniają nasze działania.

Naszym celem jest obsługa kompleksowa

Przykładem działań uzupełniających nasze portfolio mogą być dodatkowe realizacje takie jak:

  • wykonanie projektu i realizacja drukarska wizytówek,
  • wykonanie projektu Roll-up,
  • wykonanie projektu i realizacja drukarska broszur reklamowych,
  • zaprojektowanie profesjonalnego logo wraz z księgą znaku,

 

Powyższe jest jedynie przykładem tego co możemy zaproponować w ramach obsługi kompleksowej, jednak musimy podkreślić, że dodatkowe elementy wykonujemy jedynie w ramach współpracy, której podstawowym założeniem jest np. zaprojektowanie strony internetowej lub jakakolwiek z elementów Performance Marketingu.

Maciej Lipski - założyciel ESSEO

"Pasja rodzi profesjonalizm,
profesjonalizm daje
jakość"

Tworząc agencję marketingową kierowałem się przede wszystkim pasją do wszelkich zagadnień związanych z wizerunkiem w internecie. Działając w tej branży jestem w stanie dawać Klientom wartość, która przekłada się na rozwój ich biznesu oraz pozytywną sytuację finansową. Moim celem jest rozwijanie agencji “esseo”, ciągłe zdobywanie wiedzy w niezwykle dynamicznej branży marketingowej oraz tworzenie miejsca pracy, które powoduje satysfakcję i zadowolenie Załogi.

Prywatnie – jestem absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego. Od urodzenia mieszkam w Gdyni i planuję ciągły rozwój biznesowy w tym mieście. Interesuję się motoryzacją, technologią i jestem wielkim fanem swojego Labradora “Soura”.

Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue
Follow us