esseo - always on pole position

Kompleksowe prowadzenie profili Social Media - Facebook, Instagram, LinkedIn

Żyjemy w dobie, gdzie media społecznościowe odgrywają nieprawdopodobnie wielką rolę. Za ich pomocą komunikujemy się z rodziną, przyjaciółmi, kolegami z pracy, czy dokonujemy zakupów w Marketplace. Jednak dla wielu z nas media społecznościowe to przede wszystkim biznes. Każdy przedsiębiorca oferujący swoje usługi i produkty musi posiadać swój profil na Facebooku i co raz częściej na Instagramie. Potężnym medium, które jest cały czas niedoceniane w Polsce jest LinkedIn. Dzięki temu portalowi można nawiązywać kontakty biznesowe z przedsiębiorcami na całym świecie.

Wiele osób twierdzi – nie ma Cię na Facebooku, to nie istniejesz…

Agencja Marketingowa ESSEO wiedząc jak potężnym środkiem komunikacji i przekazu są profile w mediach społecznościowych, wychodzi na przeciw swoim Klientom oferując kompleksową obsługę treści graficznych jak i tekstowych.

 

W poniższej ofercie przedstawimy przykład Klienta, który z pewnością pokaże z jaką skutecznością działamy.

InsignificonSC128-Facebook-i

Prowadzenie Fanpage na Facebook

No właśnie… Czy wystarczy założyć profil, wrzucić kilka przypadkowych fotek i już?

Prowadzenie Fanpage to zdecydowanie bardziej złożona kwestia. Samo umieszczanie zdjęć i często nietrafionych tekstów nie przyniesie jakiegokolwiek efektu, a co gorsze – odstraszy potencjalnego Klienta!

W naszego doświadczenia wynika, że najważniejsza jest spójna i przemyślana komunikacja. Zdjęcia i grafiki, które publikujesz muszą być ściśle związane z Twoim biznesem, jego grupą docelową. Zupełnie inaczej będzie wyglądała komunikacja z młodzieżą, inaczej z członkami klubu golfowego, a inaczej z odbiorcami produktów medycznych. W Agencji ESSEO wielokrotnie opracowywaliśmy strategie komunikacji i mamy w tym zakresie odpowiednie doświadczenie. Wiemy, że odpowiednia jakość wizerunkowa Twojego profilu jest w stanie przyciągnąć wielu potencjalnych Klientów.

Prowadzenie profilu na Instagram

Instagram to narzędzie, dzięki któremu możesz w prosty sposób pokazać swój biznes poprzez fotografie i grafiki.

W przypadku Instagrama największą wartością są nie teksty, a zdjęcia. Dodatkowo masa funkcjonalności tej platformy taka jak najmodniejsze w ostatnim czasie STORIES są doskonałym kanałem do przyciągnięcia uwagi potencjalnego Klienta. Z doświadczenia wiemy, że promując się na Instagram możesz docierać do ludzi, którzy mają podobne zainteresowania, szukają konkretnej usługi na podstawie doświadczeń wizerunkowych czy też po prostu zakochają się w Twoich treściach i udostępnią je znajomym. 

Prowadzenie profilu na instagramie

Profil biznesowy na LinkedIn

Portal LinkedIn charakteryzuje się przede wszystkim tym, że został stworzony na potrzeby pracodawców i pracowników. Jest to miejsce gdzie możemy założyć swój profil biznesowy i na przykład pokazać się z najlepszej strony jako ekspert w danej branży. Dzięki LinkedIn przedsiębiorcy z łatwością pozyskują nowych pracowników, ponieważ mając przed sobą bogato wypełniony profil, od razu wiedzą, czy chcą z daną osobą nawiązać kontakt.

Miedzi innymi dzięki temu, że na LinkedIn profile biznesowe prowadzą przedsiębiorcy, jest to idealne miejsce do sprzedaży i zaprezentowania swoich usług. Osoby promujące swoje usługi B2B na LinkedIn, z pewnością osiągają wysokie wskaźniki konwersji.

Przykład prowadzonych przez nas Fanpage

“TAM Gdzie Zawsze” to lokal gastronomiczny o charakterze Cocktail Baru. 

Jako Agencja ESSEO zajęliśmy się kompleksową obsługą Klienta. W ramach działań Social Media poprowadziliśmy Fanpage na Facebook oraz profil na Instagram. 

Dodatkowo stworzyliśmy skuteczną kampanię marketingową i wzbogaciliśmy profile o ruch pochodzący z reklam na obu platformach. 

Przedstawione poniżej przykłady postów nie są jakkolwiek promowane i wszystkie reakcje / lajki zostały pozyskane w sposób organiczny za pośrednictwem skutecznej komunikacji.

Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue
Follow us