esseo - always on pole position

Oferta Google Ads

Kampanie reklamowe Google Ads to sposób na efektywne pozyskanie Klienta. Dodatkowo, odpowiednio ustawiona strategia sprawi, że będzie to jeden z najtańszych sposobów na zdobycie nowych kontrahentów. Reklama Google Ads ma możliwość ukazania Twojej strony internetowej na szczycie wyszukiwań już w dzień ustawienia kampanii. Odpowiednio dopasowany budżet pozwoli zajmować wyższe pozycje od konkurencji.

Pamiętaj – pieniądze przeznaczone na reklamę to inwestycja!

Agencja Marketingowa ESSEO udostępnia wgląd w bieżące wyniki prac. Pokażemy,  jak reagują Klienci na treści, ile wygenerowaliśmy przekierowań na stronę oraz ile razy potencjalny Klient za naszym pośrednictwem wykonał telefon do Twojej firmy lub dokonał bezpośredniego zakupu!

Kampanie reklamowe w wyszukiwarce Google

Google Ads

W pierwszym zdaniu musimy jeszcze raz podkreślić, że działania reklamowe nie są powiązane z SEO i jest to odrębna forma dotarcia do Klienta. Dzięki Google Ads możemy dotrzeć do użytkownika docelowego praktycznie błyskawicznie. Efekty płatnych kampanii marketingowych wewnątrz wyszukiwarki są widoczne stosunkowo szybko. Jest to aktualnie najbardziej rozbudowany i najczęściej stosowany system reklamowy w internecie. Ogromne zasięgi są w stanie bardzo pozytywnie wpłynąć na nasze oczekiwania względem tej formy reklamy.

Rezultaty

Stworzenie kampanii marketingowej Google to proces, który zmierza do optymalizacji słów kluczowych i ustawienia grup reklam. Na początku drogi musimy poświęcić dużo pracy i czasu na monitorowanie słów wyszukiwanych przez użytkowników zmierzających do Twojej strony. Nieraz zdarzy się, że wyszukiwarka przekieruje użytkownika po frazie, która nie do końca odpowiada Twoim oczekiwaniom.
Przykład – Restauracja ze stekami jest wyszukiwana po frazie „knajpa wegetariańska Gdynia”.

Śledząc takie wyszukiwania budujemy tzw. bazę słów wykluczających, tak aby już nikt nigdy nie wyszukał nas po frazie „knajpa wegetariańska”. Rozmawiając z Klientami Agencji Marketingowej ESSEO obrazujemy to na zasadzie „efektu lejka”. Gdy zaczynamy kampanię, musimy przebrnąć przez trud zawężenia fraz wyszukiwanych. Trwa to do momentu, aż zbudujemy konkretną i szczegółową bazę słów, która spowoduje, że na stronę będą trafiały osoby faktycznie poszukujące naszej usługi.

-> Sprawdź naszą stronę CASE STUDY

Kampanie reklamowe Google Ads,

możesz wykorzystywać niezależenie od tego jak duży prowadzisz biznes. Prawda jest taka, że im mniejsza firma i im mniejsza konkurencja, tym niższe kwoty trzeba będzie przeznaczyć na kampanię. Zupełnie inaczej wygląda praca przy wysyłkowym sklepie internetowym o zasięgu krajowym, a inaczej przy biznesie lokalnym, np. usługach fryzjerskich.

Koszt promocji w Google Ads

Jest bardzo prosty do przedstawienia i łatwy do określenia. Na to ile wydasz na kampanię składają się praktycznie dwie rzeczy - wynagrodzenie specjalisty zajmującego się Twoją kampanią oraz ściśle określony budżet na promocję. W przypadku Google Ads płacisz tylko wtedy, gdy ktoś za pośrednictwem reklamy trafi na Twoją stronę – jest to reklama typu PPC (Pay Per Click).

Koszt pracy Specjalisty, który przygotuje i poprowadzi Twoją kampanię

Skuteczna kampania marketingowa w wyszukiwarce Google, stały nadzór, optymalizacja i praca nad słowami kluczowymi,
od 699zł
  • Cena miesięczna zależy od Twoich oczekiwań.
  • W cenie 699zł jesteśmy w stanie stworzyć skuteczną kampanię Twojej Firmy.
  • Umowa na czas nieokreślony, z krótkim okresem wypowiedzenia.
  • Badanie konkurencji
  • Narzędzia analityczne
  • Miesięczne raporty
Rekomendujemy


...aby działania SEO połączyć z reklamami Google Ads.


To idealny przykład synergii, gdzie oba „zabiegi” doskonale się uzupełniają dając najlepsze efekty.

Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue
Follow us